Paranormal Agency 2

Macera ve Gizli Nesne Bulma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 624 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma G5 Entertainment AB
Android işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz Paranormal Agency 2 oyunu ile kötü niyetli Spooks ve ruhlardan kurtarmak için macera dolu bir yolculuğa çıkacağınız oldukça eğlenceli bir macera ve gizli nesne bulmaca oyunu oynayac

Android işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz Paranormal Agency 2 oyunu ile kötü niyetli Spooks ve ruhlardan kurtarmak için macera dolu bir yolculuğa çıkacağınız oldukça eğlenceli bir macera ve gizli nesne bulmaca oyunu oynayacaksınız.

Dedektif Heather Mills'in başka insanların göremediği hayaletler ve doğa üstü varlıkları görme gibi bir yeteneği bulunmaktadır. Bunun için kentin her tarafında insanlara saldıran ve rahatsız eden hayaletleri ve kötü ruhları kovmak için tek çare dedektif Heather Mills'den yardım istemek olacaktır. Size düşen görev ise dedektife yardım ederek şehri bu kötü ruhlardan korumak olacaktır.

Oyunda bulunan 100 farklı sahne, 12 benzersiz mini oyun, inanılmaz bir hikaye, Oyun Merkezi desteği, paranormal olaylar sizleri bekliyor olacak. Ayrıca İngilizce, Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Brezilya Portekizcesi, Portekizce, Rusça, İspanyolca dillerinden istediğiniz dili seçerek oyunu oynayabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Paranormal Agency 2 indir